YKYWBIKE bisiklet Jersey seti klasik MTB bisiklet önlüğü şort kiti yansıtıcı özel bisiklet kıyafetleri bisikletçi giysisi Maillot Ciclismo.

Availability: In stock

US $45.77

YKYWBIKE bisiklet Jersey seti klasik MTB bisiklet önlüğü şort kiti yansıtıcı özel bisiklet kıyafetleri bisikletçi giysisi Maillot Ciclismo

Product DiscriptionNotBoyutu kendiniz karıştırabiliriz, ancak bir yorum bırakmamız gerekiyor"XXL formaları ve XL pantolon" gibiSatın aldığınız bisiklet setinin fiyatı çok düşük● Hızlı kuru, nefes alabilen ve ultralight malzeme, insan vücudu mühendisliğine göre kuru ve rahat tutmak için uygun malzemeler kullanın.

Daha rahat ve uygun hale getirmek için 3D ve dikişsiz kesim ..

● SBS fermuar, sıkışmayı ve çatlamayı önlemek için sorunsuz çalışıyor.

Yüksek kaliteli İtalya MITI SPA kumaş ile bisiklet jersey manşet dikiş, daha nefes ve rahat olun.

Gece daha fazla güvenlik sağlamak için ön ve arka yansıtıcı şerit.

● Arka fermuarlı cep tasarımı, değerli eşyalarınızı yerleştirilebilir.

Arka cepler altında örgü kumaş, daha nefes alabilir.

● Parlak renk sahip ve asla solmaz, bisiklet giyim çevre baskı ve yapmak için İtalya yüksek kaliteli mürekkep kullanarak.


Memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerimizden memnunsanız lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın. Lütfen yardım sormadan olumsuz veya nötr geribildirim bırakmayın. Teşekkür ederim!

Siparişinizi vermeden önce, ödeme yaptıktan sonra veya parsel aldıktan sonra, ürünlerimizle veya hizmetlerimizle ilgili herhangi bir you varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunlarınızı çözmek ve size en iyi müşteri hizmetlerini sunmak için elimizden geleni yapacağız. Çok teşekkürler.221231982;

Related Product